Nový Peugeot 208 zo Slovenska

Výnimočné vozidlo, ktoré vybočuje zo svojej triedy. Vyčnievajte aj Vy!

Dizajn, kvalita, ekonomika. Toto všetko nový Peugeot 208 spĺňa a predurčuje ho to k úspechu.

Nový Peugeot toho tento rok už toho stihol naozaj veľa. Stal sa európskym Autom roka 2020 a triumfoval rovno vo viacerých kategóriách, predovšetkým bol ocenený za odvážny dizajn, konektivitu či ekonomiku prevádzky.

V čom konkrétne sú teda prednosti tohto vozidla? Poďme sa na to podrobnejšie pozrieť.

Technológie sú v popredí, vo výbave Vám nič nechýba

Digitálny i-Cockpit s 3D zobrazením, 10,25 palcový displej pre ovládanie infotaimantu či zabudovaná navigácia. Neobmedzujte sa na to, čo Vám diktuje auto, vyberte si sám jazdný štýl, ktorý Vám vyhovuje. To je len zlomok toho, čo Vám toto vozidlo ponúka. Navyše všetko sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Ak nemáte nabíjačku na Váš smartphone, vozidlo Vám ho vďaka Qi nabíjaniu dobije. Treba si to prísť vyskúšať na vlastnej koži. 

Peugeot 208 interiér, dlhodobý prenájom, Avis Maxirent


Bezpečnosť

Množstvo inteligentných asistenčných systémov sa postará o Vašu bezpečnosť. Pokročilý systém rozpoznávania dopravných značiek a odporúčania rýchlosti sa postará o to, aby ste nedostali pokutu nevedome. Zadné svetlá sa automaticky rozsvietia pri núdzovom brzdení a vozidlo obsahuje aj funkciu samostatného núdzového brzdenia. K tomu, aby ste nevybočili z jazdného pruhu, tak na to Vás takisto systém upozorní. Je toho množstvo a v tejto kategórii vozidlá ide o značný nadštandard. 

Peugeot 208 bezpečnosť, vysoká výbava

Krása

Predne svetlá v tvare klov či zadné svetlá v tvare pazúrov. Disky 16 – palcové, farba v krásnej metalickej čiernej, bielej, červenej či sivej. Každý tak na Vás nechá oči. 

Peugeot 208, auto roka, dlhodobý prenájom

Buďte online

Peugeot má vyladenú aplikáciu MYPEUGEOT, cez ktorú viete komunikovať priamo s vozidlom a mať tak neustále prehľad o stave vozidla. Stačí si nastaviť personalizáciu, ktorá je Vám sympatická a z jedného miesta máte všetko, čo potrebujete pod kontrolou. 

Peugeot 208 interiér, auto roka, plná výbava, super cena

Ako a kde sa k takémuto vozidlu viete dostať?

https://maxirent.avis.sk/sk/ponuka-vozidiel.html