Ako prenajať - Rýchlosť je dôležitá

RÝCHLOSŤ JE DÔLEŽITÁ.

Uvedomujeme si, že mať auto okamžite k dispozícií je pre veľa z nás veľmi dôležité ale vôbec to nie je všade samozrejmosťou. U nás však áno! 
Väčšinu z našich vozidiel predobjednávame na základe predikcií dopytu vopred na sklady. Môžete ich tak mať prakticky okamžite k dispozícii.

Navyše, ak náš zákazník prejaví záujem o vozidlo z ponuky AVIS MaxiRent, ktoré nie je dostupné ihneď skladom,  dostáva od nás vozidlo z našej jazdiacej flotily a mobilitu má zabezpečenú opäť bez čakania!

POSTUP JE JEDNODUCHÝ!

  1. Vyplníte informačný formulár s voľbou vozidla, o ktoré máte záujem. Vyberiete si Vami zvolenú viazanosť zmluvy a predplatený limit kilometrov. 
  2. Následne Vás budeme obratom kontaktovať.
  3. Pripravíme všetky potrebné dokumenty, vrátane objednávky a zálohovej faktúry na zloženie zábezpeky a zašleme Vám ich elektronickou formou na potvrdenie.
  4. Po našom obdržaní Vami potvrdených dokumentov v elektronickej forme a úhrade zábezpeky za vozidlo Vám oznámime najskorší možný termín odovzdania vozidla z našej jazdiacej flotily a odhadovaný termín dodania objednaného vozidla.
  5. Ak máte záujem jazdiť bezodkladne, poskytneme Vám vozidlo bez čakania z flotily našej autopožičovne za už cenovo zvýhodnených podmienok.
  6. Po dodaní objednaného vozidla Vám v prípade, že ste využívali dočasné náhradné vozidlo, vozidlá zameníme. Od tohto momentu začína plynúť fixačná doba, ktorú ste si objednali.